JAK OBJEDNAT OBRAZ NA ZAKÁZKU

Jak na to

Nejprve vyplňte kontaktní formulář

Kontaktní formulář, který se nachází pod tímto textem slouží jako nezávazná objednávka, kde mi napíšete svou představu. Do pole s označením „Zpráva“ mi napíšete bližší informace jako např:
„v obrazu nepoužívat oranžovou barvu – nemám ji rád…“

Domluvíme podrobnosti

Domluvíme podrobnosti, termín,  způsob dodání a stanovím konečnou cenu včetně dopravy. V této chvíli je ještě poptávka nezávazná a můžete od ní odstoupit.

Grafický návrh

Obdržíte na vámi uvedený email graficky zpracovaný návrh ke schválení budoucího obrazu.

Zálohová platba

Zašlete na účet zálohu 50% dohodnuté ceny (popřípadě celou částku u menších – dle dohody)

Po složení výše uvedené zálohové částky se začíná obraz realizovat. Je potřeba vědět, že v danou chvíli je již proces realizace rozběhnutý a jedná se zde o "zakázku šitou na míru" a proto je tato záloha NEVRATNÁ.
Znamená to, že pokud se klient rozhodne po složení zálohové částky od realizace ustoupit (a to z jakéhokoliv důvodu), tato zálohová částka mu nebude vrácena.

Zaslání návrhu ke schválení

Po vytvoření obrazu vám zašlu jeho konečnou podobu v elektronické podobě mailem k odsouhlasení.

Obraz vyfotografuji a zašlu vám jeho finální podobu. Může se stát ze strany klienta, že chce některou část tzv. "poopravit". Přiznám se - NESTALO SE MI TO. Nestalo se to především proto, že veškeré podstané věci k realizaci (téma, rozměr, barevnost...) již proběhla před započetím zakázky a vše bylo probráno a odschváleno.

Doplacení a předání

Po doplacení zbytku dohodnuté ceny vám bude obraz zaslán (doplatek je možný i při osobním předání v Českých Budějovicích, Českém Krumlově a blízkém okolí nebo na dobírku poštou).